Амбулаторна хірургія

Амбулаторна хірургія Viramed – це можливість здійснити лікування без госпіталізації до стаціонару. Швидко, безболісно та якісно, – саме такі переваги варто відзначити для хірургії одного дня.

Завдяки використанню малоінвазивних методик, багато хірургічних втручань та міні-операцій можна виконати впродовж декількох годин, а іноді й хвилин. І одразу ж після завершення усіх процедур відправитись додому.

Актуальна амбулаторна (мала) хірургія для усунення патологічних вогнищ, як поверхнево, так і підшкірно, на слизових оболонках.

Амбулаторна хірургія Viramed

У нашому медичному центрі для проведення операції застосовуються малоінвазивні методики, сучасне обладнання. Кожен випадок розглядається окремо і призначення операції можливе тільки при неможливості застосування інших методів лікування. Медичний центр гарантує безпеку кожному пацієнта та ідеальний результат!

Проводять операції висококваліфіковані фахівці, лікарі-хірурги із багаторічним досвідом роботи. Для наших пацієнтів створені максимально комфортні умови перебування для підготовки та проведення медичного малоінвазивного втручання.

Переваги амбулаторної хірургії в Житомирі:

 • мінімальні травми й майже повна відсутність болю, навіть коли закінчується ефект від знеболювального;
 • повний візуальний контроль лікарем впродовж усієї процедури;
 • швидке відновлення, яке не займає понад тиждень (час залежить від рівня складності операції, стану здоров’я пацієнта);
 • мінімальний ризик отримати неприємні ускладнення;
 • гарний результат, накладання косметичних швів.

Сфера застосування малоінвазивної хірургії

Завдяки сучасним методам хірургії, все більше пацієнтів наважується на лікування. Саме це є перевагою не тільки у профілактиці, але і запобіганні розвитку хвороб. Висока ефективність і короткий термін реабілітації дозволяють проводити щоденно малоінвазивні операції в Житомирі:

 • урологічні операції з усунення патологій сечовидільної системи (меатотомія, меатопластика, френулотомія, френулопластика);
 • урологічні операції (чоловічі) з висіченням кісти, папул, гемангіом, карбункула уретри;
 • естетична гінекологія, видалення доброякісних новоутворень на статевих органах, включно кондилом та себорейних кістозних утворень;
 • проктологічні операції з висічення гемороїдальних вузлів (лазерна гемороїдектомія), анальних тріщин, прианальних кондилом, лігування;
 • ЛОР-операції із пункцією гайморової (верхньощелепної) пазухи з дренуванням, розтину гематом носу, вуха, нагноєної атероми, паратонзилярного абсцесу, фурункула носу чи слухового проходу, видалення поліпів, кіст та папілом. Також проводиться радіохвильове лікування носової кровотечі, гіпертрофічного фарингіту, риніту, хронічного атрофічного фарингіту.
 • дерматологічні міні-операції, а саме: видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом, включно папілом, невусів, кератом, бородавок, мозолів.

Всі операції у медичному центрі проводяться у спеціально обладнаних кабінетах, із використанням одноразових хірургічних наборів, сучасних анестетиків. По завершенню медичного втручання спостерігаємо за пацієнтом та при необхідності організуємо зручний післяопераційний відпочинок.