Трихолог

Трихолог Viramed

Проблема надлишкового випадіння волосся стосується не тільки людей похилого віку. На жаль, страждають від неприємної ситуації жінки й чоловіки середнього віку, та навіть підлітки.

На перших етапах розвитку проблема часто ігнорується пацієнтом, або ж для відновлення стану волосся застосовуються народні методи, – розпочинається пошук косметичних засобів для догляду. Як показує досвід, більшість випадків не коригується самостійно і до кабінету лікаря звертаються пацієнти вже із частковою/повною алопецією.

Розібратися з проблемою випадіння волосся, діагностувати та усунути патологічний стан, допоможе трихолог Viramed.

Вузькоспеціалізований лікар-трихолог в Житомирі:

 • вивчає структуру волосся, його стан;
 • вивчає волосисту частину шкіри;
 • оцінює загальний стан волосяного фолікула, лінію росту волосся;
 • визначає анамнез клієнта медичного центру;
 • призначає ефективну терапію, направлену на усунення причини нездужання.

Трихолог в Житомирі розглядає кожен випадок в індивідуальному порядку, оскільки крім генетичної схильності, поштовхом до розвитку патологічного стану можуть слугувати інші порушення у функціонуванні організму.

Причини погіршення стану волосся та симптоматика

Коли звернутись до трихолога-дерматолога? Варто записатися на консультацію до спеціаліста, якщо турбує пітливість, свербіж, лупа, наявні відчуття стягнутості та сухості на шкірі голови. Завітати до трихолога необхідно й у разі надлишкового випадіння волосся, погіршення його стану протягом 2 – 3-х місяців.

Рушійною силою зміни процесів росту та відновлення волосся може виявитися як один факт, так і їх несприятлива сукупність. Найпоширеніші причини:

 • генетична схильність (частіше зустрічається серед чоловіків);
 • стрес, депресія, загальне пригнічення роботи нервової системи на фоні недосипання, важкої праці, постійного хвилювання;
 • незбалансоване харчування, дефіцит корисних вітамінів та мікроелементів (зокрема вітамінів групи В, поліненасичених жирних кислот Омега 3-6-9, цинку);
 • порушення роботи внутрішніх органів, наприклад функціонування органів ШКТ;
 • гормональні порушення, пов’язані із застосуванням медикаментів, клімактеричними розладами у жінок.

Після діагностики, спеціаліст може направити пацієнта на консультацію гастроентеролога, терапевта, ендокринолога, онколога, інфекціоніста.

Нагадуємо, що облисіння (алопеція) має різну етіологію і є результатом загального порушення роботи організму.

Діагностика в кабінеті трихолога

Визначивши скарги, ознайомившись з історією пацієнта, лікар-трихолог:

 1. Проводить огляд.
 2. Виконує трихоскопію.
 3. За потребою призначає лабораторну діагностику.
 4. Визначає комплексну програму лікування.

Спеціаліст із трихології пропонує декілька варіантів покращення стану та густоти волосся:

 1. Догляд за допомогою аптечних косметичних засобів.
 2. Медикаментозна терапія зовнішнього нанесення, застосування ліків внутрішньо.
 3. Процедури у кабінеті лікаря, які включають плазмоліфтинг PRF та PRP, біоревіталізацію, мезотерапію.
 4. Ін’єкційна терапія у трихолога направлена на регулювання процесів обміну, стимулювання кровообігу, нормалізації роботи сальних залоз. Наприклад, сьогодні дуже популярна процедура мезотерапії серед людей різного віку.
 5. Пересадка волосся.

Актуальні процедури у подробицях

Мезотерапія волосся – ефективний ін’єкційний метод, спрямований на поліпшення стану ушкоджених ділянок, пришвидшення росту та відновлення волосся. Пацієнту підшкірно вводять вітамінні препарати та медикаменти способом мікроін’єкцій. Безпосередньо до фолікула потрапляє активний інгредієнт, який стимулює кровообіг, що регулює роботу сальних залоз. Такий варіант терапії показує високі результати ефективності при дерматитах, себореї, частковій алопеції.

Плазмоліфтинг виконується методом PRP та PRF. Сьогодні, це один із найефективніших способів повернути шовковистий стан волосся та його густоту.

Порівнюючи з уже звичною для багатьох мезотерапією, плазмоліфтинг виявиться більш дієвим, оскільки основною перевагою процедури є біосумісність. Підшкірні ін’єкції відбуваються препаратом на основі власних клітин крові пацієнта. Це виключає:

 • алергічні реакції;
 • відторгнення препарату;
 • можливі побічні реакції.

Запуск регенерації та омолодження запускається швидше, а результат безпечної процедури точно задовольнить!

Не відкладайте візит до трихолога в Житомирі, якщо помітили ламкість, випадіння та загальне погіршення стану волосся. Фахівці медичного центру Viramed пропонують ефективне лікування мезотерапією, біоревіталізацією та плазмоліфтингом для розв’язання неприємної проблеми, відновлення густоти волосся, його пружності та природного сяйва.