Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом

Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом

Бородавки папіломи і кондиломи – це прояв вірусної інфекції, званої вірус папіломи людини (ВПЛ). Вони відрізняються своєю формою, кольором і локалізацією. Дані новоутворення доброякісні, але відсутність лікування може привести до їх розростання та переродження такого новоутворення в злоякісне, а це вже несе загрозу здоров’ю і навіть життю.

Небезпека бородавок, папілом або кондилом

Практично 80% людей є носіями вірусу папіломи людини. Самих типів ВПЛ існує понад 100. Одні види вражають шкіру, інші слизову оболонку. Вірус може вбудовуватися в ДНК клітин і викликати зміни, що призводять до розвитку ракової пухлини.

Пошкоджені папіломи, кондиломи та бородавки збільшують ризик перевтілення в злоякісне утворення. Крім цього вони починають кровоточити та можуть стати причиною зараження іншими інфекційними захворюваннями. Особливу небезпеку становлять новоутворення, що локалізуються на підошвах ніг, під пахвами, і в місцях тертя одягу.

Відлущувальні лусочки з таких новоутворень є способом поширення вірусу. Зараження відбувається при тісному фізичному контакті, через предмети побуту та гігієни (рушники, взуття, манікюрні інструменти і т.д.). Проявляється вірус не відразу. Час від зараження до прояву ВПЛ багато в чому залежить від імунної системи людини та перенесених запальних захворювань.

Види бородавок, папілом і кондилом

Розрізняють такі види новоутворень, викликаних ВПЛ:

  • Прості (вульгарні) бородавки – мають нерівну ороговілу поверхню. Можуть утворюватися на будь-якій ділянці тіла.
  • Долонно-підошовні бородавки – щільні утворення що виступають над шкірою до 1,0 см.
  • Пласкі (юнацькі) бородавки – мають гладку поверхню, піднесення над шкірою не велике.
  • Ниткоподібні папіломи – м’які множинні утворення, найчастіше на ніжці. Мають тілесний або темно-коричневий колір. Можуть утворюватися на повіках, шиї, під пахвами, паху, під молочними залозами.
  • Гострі кондиломи – розростання на ніжці, часто розташовані на слизовій і шкірі статевих органів.

Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом в медичному центрі «VIRAMED»

Видалення папілом і гострих кондилом радіохвильовим методом це один з найбільш безпечних і безболісних методів, що застосовуються в хірургії. Видалення відбувається в результаті впливу високочастотних хвиль на тканину новоутворення без значного травмування здорових клітин.

У нашому медичному центрі для цього використовується сучасне обладнання. Дане обладнання дозволяє вибрати оптимальний режим впливу на різні ділянки тіла, завдяки великому вибору регулювання сили та потужності.

Процедура радіохвильового видалення бородавок, папілом, кондилом виконується з використанням місцевої анестезії. Не викликає кровотечі або нагноєння рани. Нема потреби в накладенні швів. Загоєння після такого лікування відбувається швидко з гарним естетичним результатом. Виконати процедуру радіохвильового видалення бородавок, папілом і кондилом можна в день звернення.

Після видалення необхідна обробка рани розчином хлоргексидину або Бетадину і Гентасептомом до відторгнення скоринки. Не рекомендується мочити рану в перші 3-5 днів. Так само рекомендується використовувати фотозахисні креми під час післяопераційного періоду, оскільки вплив сонця може посилювати пігментацію рубця.

Прийом ведуть:

изображение_viber_2021-07-18_09-53-20-235

Тетяна Володимирівна Пісчанська

Директор. Лікар-дерматовенеролог. Косметолог. Лікар-трихолог
Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію
.
Previous
Next

Вас консультують професіонали Viramed

Порядність та професіоналізм, гуманність та бажання підвищувати рівень знань/навичок – наші спеціалісти надають медичну допомогу відповідно до європейських стандартів.

Своєчасне діагностування проблеми є гарантією швидкого та ефективного лікування!

Графік роботи

Виберіть зручний час для консультації:

Понеділок – п’ятниця  з 9:00 до 18:00

Субота з 9:00 до 14:00

Неділя – вихідний

Ми гарантуємо

Ефективне лікування, безпечна амбулаторна хірургія.

У розпорядженні медичного центру:

  • досвідчені лікарі, які регулярно підвищують кваліфікацію та здобувають нові знання;
  • сучасне обладнання для проведення малоінвазивних хірургічних втручань;
  • зручний прийом за попереднім записом без черг та нервів.

Ми знаходимось: