Мамологія

Мамолог – лікар, який спеціалізується на діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань молочних залоз.

Звертаючись до мамолога у медичному центрі Viramed, наші пацієнтки отримають послуги консультації та огляду. Після збору анамнезу та скарг, лікар призначає додаткові обстеження для підтвердження чи спростування попереднього діагнозу.

Головним принципом роботи вузькопрофільного спеціалісту є комплексний підхід. Для кожної пацієнтки буде розроблено власний план лікування.

Мамолог завжди працює разом із гінекологами, ендокринологами, онкологами. При необхідності вирішення естетичних проблем, долучається і пластичний хірург.

Перевірений мамолог в Житомирі

Viramed гарантує якісне надання медичних послуг. Коли для встановлення діагнозу потрібна додаткова діагностика, то лікарі користуються сучасними методами діагностики:

 • Лабораторні дослідження. Включають клінічний аналіз крові, біохімічні показники. Потрібні результати гормонального дослідження, аналіз на визначення рівня онкомаркерів. У медичному центрі можна провести:
  1. гістологічне дослідження (біопсія із визначенням імуногістохімічних маркерів);
  2. аналіз на спадкову схильність до раку молочної залози, наявність мутації в генах BRCA1 і BRCA2;
  3. цитологічне дослідження на патогенні процеси в організмі, включно пункцію новоутворень, аналіз виділень із соска, матеріал із ділянок, уражених ерозією, зішкріб та відбиток біоптату.
 • УЗД молочних залоз.

При необхідності проведення комп’ютерної томографії, пацієнт отримує завірене направлення.

Як лікує мамолог Viramed?

Застосовується як консервативне лікування, так і малоінвазивна хірургічна допомога. В залежності від типу проблеми, лікар-мамолог в Житомирі пропонує оптимальну програму лікування.

Можливості консервативного лікування:

 • комбінація медикаментозних препаратів, включно гормональна терапія. Обирається з оглядом на показання гінеколога та ендокринолога;
 • моніторинг ефективності терапії в динаміці;
 • масаж для лікування лактостазу;
 • масаж лімфодренуючий для профілактики лімфедеми.

Хірургічне втручання та малоінвазивні методи лікування у мамолога допоможуть зберегти орган, відновити його прийнятний стан, реконструювати пошкоджені ділянки після оперативного втручання.

Коли варто звернутися до мамолога?

З метою профілактики достатньо проходити щорічний огляд після 45 років. Жінкам репродуктивного віку без скарг на самопочуття можна звернутися за консультацією мамолога 1 раз на 2 роки.

Не варто відкладати консультацію, якщо є відчуття важкості у грудях, при самостійній пальпації виявлено ущільнення, наявні виділення із сосків, важко проходить період клімаксу, на шкірі з’явилися новоутворення та пігментація.

Захворювання та патологічні стани, з якими працює лікар-мамолог:

 • лактостаз, лактаційний мастит, нелактаційний мастит;
 • ліпома, ліпогранульоми молочної залози;
 • кістозні, фібріомо-кістозні новоутворення, фіброаденома, мастопатія;
 • внутрішньопротокова папілома;
 • рак молочної залози.

Якісні медичні послуги та ефективне лікування в медичному центрі Viramed!