Пересадка волосся

Пересадка волосся Viramed (FUE)

Найефективнішим варіантом відновлення густоти волосся при частковому або ж повному випаданні є трансплантація волосся. Якісні послуги з пересадки волосся надає медичний центр Viramed! Як і належить, наші спеціалісти проводять операцію на сучасному обладнанні та застосовуючи прогресивні безшовні методики трансплантації.

Коли консервативні методи лікування не приносять очікуваних результатів, на порятунок приходить саме трансплантація волосся. Дозвольте собі виглядати привабливо та позбавитись комплексів, повернувши розкішне волосся!

Якщо декілька років тому українці надавали перевагу виключно Турецьким клінікам, то вже зараз можна знайти медичний центр не виїжджаючи за межі країни. Швидке поширення технологій і міжнародне навчання фахівців дозволили отримати профільні навички та досвід вітчизняним спеціалістам.

Коли призначають пересадку волосся?

 1. Андрогенетична алопеція (генетична схильність), яка займає основну частку з усіх випадків (приблизно 93%).
 2. Рубцева алопеція. Сюди долучають травми, опіки, післяопераційні рубці.
 3. Тракційна алопеція. Трихотіломанія і деформаційні випадки, коли на стан волосся впливають сторонні фактори.
 4. Корекція передньої лінії росту волосся, яка змінюється в процесі старіння.
 5. Інші фактори-провокатори, які посилюють випадання волосся – це стрес (психологічний, фізичний), а також агресивний вплив сонячної радіації.

Пересадка волосся в Житомирі

Якщо консервативні методи та процедури виявились не ефективними, запрошуємо на трансплантацію волоссі у медичному центрі Viramed. У клініці здійснюється безшовна трансплантація методикою FUE, розроблена найвідомішим спеціалістом у цій області, – лікарем Акакієм Цилоскані.

Операція пересадки волосся передбачає попередню консультацію, трихоскопію, огляд та збір анамнезу пацієнта.

Для проведення трансплантації у медичному центрі наявне новітнє операційне обладнання, як і у провідних клініках Туреччини, Європи. Виконання пересадки проходить згідно із міжнародними протоколами, що гарантує безпеку та ідеальний результат нашим пацієнтам.

Що варто дізнатись про безшовну пересадку?

Безпосередньо підсаджування волосся – це перенесення волосяних одиниць (графтів) з іншої зони на тілі пацієнта. Не застосовуються лінійні розрізи та шви. Тільки точкова метода, де за один цикл можливо підсадити до 3500 графітів. Донорським бустером частіш за все виступає потилична зона. Саме вона є андрогено вільною і не схильною до атак чоловічим гормоном – дигідротестостероном.

Як гормон пов’язаний із завчасним облисінням? Андрогенний ДГТ-гормон негативно впливає на фолікул. І якщо після першого випадіння починають активно рости нові волосини, то з плином часу волосся стає слабшим, тоншим, ламким. Фаза росту стає коротша, волосся не оновлюється і випадає. Саме андрогенне випадіння частіше спостерігається серед чоловіків, але трапляються і жіночі випадки.

Запишіться на прийом та отримайте професійну консультацію


  Для іногородніх пацієнтів проводимо онлайн консультації

  Для онлайн консультації потрібно залишити заявку або зателефонувати за номером телефону та погодити зручні дату та час та лікар з Вами зв’яжеться!

  Графік роботи

  Виберіть зручний час для консультації:

  Понеділок – п’ятниця  з 9:00 до 18:00

  Субота з 9:00 до 14:00

  Неділя – вихідний