Видалення невусів методом радіохвильової хірургії - VIRAMED

Видалення невусів методом радіохвильової хірургії

Що таке родимка

Родимки (або невуси) – це різні за формою та розмірами доброякісні утворення на шкірі, які можуть бути вродженими або з’являтися протягом життя. Такі новоутворення є практично у всіх людей, і в більшості випадків вони безпечні, проте існують ризики переродження невуса в злоякісну пухлину — меланому. Травмування родимки, часте тертя про одяг підвищує такий ризик. Крім того, утворення на відкритих ділянках шкіри можуть сприйматися як косметичний дефект та викликати дискомфорт у пацієнтів. Провести ретельне обстеження та видалити родимку у Житомирі можна амбулаторно за один візит до клініки «VIRAMED».

Родимки, що не становлять небезпеки для здоров’я, бувають різних форм, розмірів та забарвлення (тілесного, відтінків коричневого, червоного та майже чорного). Дерматологи рекомендують спостерігати самостійно за станом родимок та при виявленні ознак, які можуть свідчити про переродження невуса у злоякісне утворення, одразу звертатися за консультацією до лікаря, який підбере оптимальне лікування. До таких ознак відносяться зміна кольору, несиметричність форми, будь-які зміни ділянки шкіри навколо невуса. Також правильною ознакою може стати збільшення у розмірі, набряклість, лущення або кровоточивість новоутворення. Якщо з родимкою “все добре” необхідно раз на 6 місяців звернутися до лікаря.

Як відбувається видалення невусів методом радіохвильової хірургії?

Візит до дерматолога на консультацію та діагностику. Лікар ретельно обстежує невуси, зокрема, з допомогою дерматоскопа. Такий метод надає можливість детально вивчити освіту безболісно та без найменших ушкоджень його структури.

Постановка діагнозу. Якщо родимка доброякісна і у дерматолога не виникне сумнівів щодо можливості її видалення, прибрати новоутворення можна відразу або запланувати маніпуляцію на зручну для Вас дату і час. При підозрах щодо злоякісності освіти лікар направить пацієнта на консультацію в онкологічну клініку.

Видалення утворення методом радіовильовїї хірургії . Лікар налаштовує необхідні параметри радіохвильового обладнання індивідуально, особливо кожної процедури і пацієнта. Найтонший промінь радіохвиль проникає на запрограмовану глибину і впливає прицільно на задану площу. Прилеглі тканини у своїй не травмуються.

У деяких випадках дерматолог передає віддалений матеріал на гістологічне дослідження.

Використання радіозвильових технологій та професіоналізм наших лікарів дозволять Вам позбутися новоутворення швидко, безпечно та абсолютно безболісно. Для видалення невусів хірурги використовують сучасний радіохвильовий апарат.

Показання до проведення процедури:

 • Естетична непривабливість новоутворення
 • Локалізація в місцях, що постійно піддаються тертю (про одяг, взуття, ручки сумок)

Переваги:

 • Швидке відновлення шкірних тканин
 • Мінімальні болючі відчуття, які легко усуваються місцевою анестезією
 • Кровотеча відсутня – радіохвильовий апарат припікає кровоносні судини.
 • Повна стерильність процедури

Протипоказання:

 • Інфекційні захворювання в активній фазі
 • Період вагітності та лактації
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
 • Онкологічне захворювання

Прийом ведуть:

изображение_viber_2021-07-18_09-53-20-235

Тетяна Володимирівна Пісчанська

Директор. Лікар-дерматовенеролог. Косметолог. Лікар-трихолог
Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію
.
Slide Heading
Previous
Next

Вас консультують професіонали Viramed

Порядність та професіоналізм, гуманність та бажання підвищувати рівень знань/навичок – наші спеціалісти надають медичну допомогу відповідно до європейських стандартів.

Своєчасне діагностування проблеми є гарантією швидкого та ефективного лікування!

Графік роботи

Виберіть зручний час для консультації:

Понеділок – п’ятниця  з 9:00 до 18:00

Субота з 9:00 до 14:00

Неділя – вихідний

Ми гарантуємо

Ефективне лікування, безпечна амбулаторна хірургія.

У розпорядженні медичного центру:

 • досвідчені лікарі, які регулярно підвищують кваліфікацію та здобувають нові знання;
 • сучасне обладнання для проведення малоінвазивних хірургічних втручань;
 • зручний прийом за попереднім записом без черг та нервів.

Ми знаходимось: