Відео-презентація медичного центру Viramed

Комплексна медична допомога в Житомирі: новітнє обладнання, висококваліфіковані спеціалісти та сучасні методи лікування

Медичний центр Viramed вже чекає на Вас за адресою: вулиця Вітрука, 32.

Для багатьох жителів нашого міста залишається актуальним питання доступності та якості медичних послуг. Кожному хочеться отримати кваліфіковану допомогу, без черг та нервів, пройти первинну діагностику, проконсультуватись онлайн чи завітати до комфортного кабінету лікаря за попереднім записом. Все це можливо у нашому центрі. Запрошуємо скористатися медичними послугами у Viramed!

Пропонуємо:

  • широкий спектр медичних послуг;
  • сучасне обладнання для проведення обстежень та хірургії одного дня (малоінвазивна хірургія зі зменшеним терміном реабілітації);
  • консультації фахівців різних направлень;
  • унікальні процедури, наприклад трансплантація волосся безшовним методом FUE.

Основні напрямки роботи медичного центру

  • Дерматологія. Охоплює трихологію та косметологію.Пропонуємо вирішити естетичні проблеми, усунути недоліки шкіри, видалити доброякісні новоутворення, запропонувати ефективне лікування медикаментами внутрішньо та із зовнішнім нанесенням для усунення причин проблем зі шкірою. Також, проводимо пересадку волосся, тобто трансплантацію. Працюємо за сучасними методиками, коригуємо не лише на зону росту волосся, а й брів, проводимо корекція волосяної частини обличчя у чоловіків (борода, вуса і бакенбарди).
  • Проктологія. Діагностика, малоінвазивні методи лікування (амбулаторна хірургія) під керівництвом медичного директора, Сергія Морозова.

«Робимо цю сферу медицини легшою, доступною для людей. Намагаюся нівелювати страх людини для того, щоб люди не боялись звернутися до проктолога. Насправді вчасне звернення запобігає великих оперативних втручань і зменшує наслідки для здоров’я самого пацієнта», – ділиться Сергій Морозов.

  • Гінекологія та урологія. Лікування патологічних та хронічних станів, ІПСШ, усунення розладів функціонування репродуктивної та сечовидільної систем у жінок та чоловіків, консультування стосовно планування вагітності.
  • Отоларингологія. Лікування інфекційних та алергічних хвороб слизової носової порожнини, синуситу, гаймориту, отиту, ангіни, фарингіту, тонзиліту (хронічних та у стадії загострення), усунення сірчаної пробки та сторонніх предметів  із ЛОР-органів.
  • Діагностика. З переліком доступних аналізів та проведення ультразвукового дослідження, підготовкою та етапами проведення можна ознайомитись на сторінці «послуги».

Також, у медичному центрі Viramed можна звернутись до кардіолога та інших спеціалістів.

Йдемо до лікаря усією сім'єю

Маленькі пацієнти дуже вибагливі та трохи сором’язливі. Щоб відвідати лікаря, для деяких батьків треба зробити неможливе – вмовляти дитину правдами та неправдами. Наші фахівці складають максимально зусиль для усунення стрес-фактору серед дітей на прийомі.

У медичному центрі є зона з іграшками та розмальовками, завдяки чому ваша дитина буде не лише здоровою, а й усміхненою.

Директор медичного центру Тетяна Пісчанська розповідає:

«Ми приймаємо діток від народження, лікуємо шкірні захворювання. У нас впроваджено багато новітніх методик, які є найефективнішими, особливо це важливо для лікування псоріазу, атопічного дерматиту, усунення проявів багатьох хронічних захворювань».

Комфортні та доступні медичні послуги в Житомирі

В рейтингу клінік Житомира, у Viramed абсолютно доступні ціни. Приходьте на обстеження, консультацію, лабораторні дослідження, – якість та швидкість виконання послуг Вас приємно вразить.

Стосовно вартості амбулаторного лікування, пересадки волосся чи операцій амбулаторної хірургії, можна дізнатись безпосередньо на консультації лікаря-фахівця. Кожен випадок окремий та потребує індивідуального підходу.

Записатися можна за телефоном +38(067)397-03-03 або прийшовши до медичного центру «Viramed», який знаходиться за адресою: м.Житомир, вулиця Вітрука, 32

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.